21 kolejka premier league – analiza dfs

Po krótkiej przerwie na mecze pucharowe swoje zmagania wznawia najbardziej emocjonująca liga świata. 21 kolejka Premier League zapowiada się niesamowicie emocjonująco i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Na kogo tym razem postawicie w rozgrywkach Daily Fantasy Sport?

Bramkarze
W tej kolejce czystych kont możemy szukać w sobotnich starciach. Już mecz otwarcia zapowiada się bardzo ciekawie. Spurs, które sprawiło sporą niespodziankę pokonując Chelsea, tym razem zmierzy się z WBA. Biorąc pod uwagę że grają u siebie czyste konto wydaje się bardzo prawdopodobne. Z outsiderami zagrają drużyny z Londynu- Arsenal i West Ham. Dużej ilości saveów możemy szukać natomiast w niedzielnych hitach kolejki. Na pewno mecze będą bardzo intensywne i bramkarze będą odgrywać pierwszoplanowa rolę. Pamiętajmy że w DFS punkty bramkarzy to także udane interwencję. Tania opcją może być Grant który zagra przeciwko Sunderlandowi i Jakupović który zagra z osłabionym Bournemouth na własnym stadionie.

Obrońcy
Skorzystajmy na absencji Fonte, który chce opuścić ekipę Southampton. Jego naturalnym zastępcą jest Yoshida, który jest bardzo tani. Warto go wypróbować już teraz w meczu z Burlney. Kolejna propozycja to Creswell, który w wyniku kontuzji musi wziąć na siebie grę obronną West Hamu. Naturalnym kandydatem w tej kolejce jest boczny obrońca Spurs – absolutny must-have na tą kolejkę. Holebas zagra przeciwko Middlesbrough, które to strzela naprawdę mało bramek, może tym razem zawodnik Watfordu zaliczy czyste konto bo do asyst i bramek już nas przyzwyczaił. Szukając oszczędności możemy dokonać hipsterskiego wyboru i postawić na obrońców Hull.

Pomocnicy
Snodgrass – wspomnialiśmy o nim już dawno i przewidywaliśmy, że przy takim kalendarzu będzie on wysoko punktował .W tej kolejce jest nawet kandydatem na kapitana jeśli pozwala nam na to nasza platforma DFS. Obrona Bournemouth jest osłabiona szczególnie przez nieobecność Ake. Kolejny obowiązkowy wybór to Sanchez, tu chyba nie musimy nic dodawać. Na pewno ciężki będzie wybór miedzy Allim i Eriksenem – rozwiązaniem może być poprostu umieszczenie w składzie obu. Różnicą w tej kolejce może być Lanzini, który pod nieobecność Payeta i być może Antonio musi wziąć grę na siebie. Ostatnio dał o sobie nieco zapomnieć Hazard ale tacy zawodnicy lubią wróćić w wielkim stylu. Eden będzie pod grą szczególnie że możliwa jest nieobecność Costy.

Napastnicy
W tej kolejce najważniejszy będzie wybór tego 3ciego napastnika. Miejsce w naszym składzie powinni znaleźć Kane i Giroud i to nie ulega wątpliwości. A co z tym trzecim, na pewno, nieco tańszym ze względu na ograniczony budżet? Caroll to na pewno dobra opcja i nadal wierzymyże tego zawodnika stać na wielkie rzeczy. W tej kolejce warto postawić na Hull, a śmiesznie tani jest ich napastnik Diomonde. Do listy zawodników na promocji można dorzucić Anichebe oraz Afobe. I pamiętajcie nigdy nie zapominajcie o Ibrahimoviciu i Aguero. Ich nieobecność w naszych składach to zawsze ogromne ryzyko. Wiecie na co ich stać.

Kapitan
W tej kolejce wybór padnie między Allim Giroud/Sanchezem i Snodgrassem. Za każdym zawodnikiem przemawia coś innego jednak nasz kandydat to Giroud. Pamiętajcie jednak że nie każda platforma Daily Fantasy Sports pozwala na wybór kapitana.

Dodaj komentarz