22 kolejka premier league – analiza dfs

22 kolejka angielskiej Premier League to kolejka, w której możemy zdobyć dużo, naprawdę dużo punktów. Potentaci zagrają na swoich stadionach z outsiderami. Na papierze wydaje się, że to pewniaki, ale zobaczymy jak będzie w praktyce. Którzy zawodnicy tym razem zagoszczą w naszych 11stkach i będą zdobywać dla nas punkty w turniejach daily fantasy sports?
Bramkarz
Cech/Mignolet/Courtouis. Jeśli nie lubicie ryzyka i niepotrzebnych kombinacji to są odpowiednie opcję. Najtańsza z nich to Mignolet. Wszyscy grają na swoim stadionie, wszyscy z miernym przeciwnikiem, wszyscy mają szansę na czyste konto. Pamiętajmy jednak, że to Premier League i tu nie ma słabych drużyn. W gazie jest Manchester United, jednak na swoim stadionie Stoke może się im postawić i sprawić problemy. Szukając nieco tańszych opcji i analizując kalendarz proponuje kandydaturę Fostera z WBA który zagra z Sunderlandem. Unikajmy defensywy Bournemouth, która zmaga się z kontuzjami, a także City która przeżywa ostatnio ogromny kryzys. Hipsterską opcją na tą kolejkę może być Gomes, który na pewno będzie miał dużo saveów a może nawet zachowa czyste konto.

Obrońcy
Sytuacja ma się analogicznie jak z bramkarzem. Defensorzy Liverpoolu, Arsenalu i Chelsea to perfekcyjni kandydaci na tą kolejkę. Kwestią jest wybór tego konkretnego. Tydzień temu bank rozbił Alonso i zagości teraz w prawie każdym składzie. Do składu wraca Bellerin więc Gabriel znów usiądzie na ławce. W drużynie The Reds najtańszym grającym obrońcą jest Klavan i pozwoli nam odciążyć nasze budżety w rozgrywkach DFS. Van Anhoolt i Holebas zagrają bardzo wyrównane mecze na wyjazdach, dobrze wiemy co ci zawodnicy potrafią pod bramką przeciwnika i choć jeden z nich powinien znaleźć się w naszych składach. Do pierwszego składu Świętych wskoczył Yoshida, ma nie najgorszy mecz no i okazyjną cenę.
Pomocnicy
Piękny dzień dla każdego gracza Daily Fantasy Sports. Prawdziwi terminatorzy DFS w tej kolejce zagrają jedne z najłatwiejszych spotkań w sezonie. Hazard i Sanchez to must-have. Powinniśmy znaleźć także miejsce dla któregoś z pomocników Liverpoolu, pytanie tylko którego(pamiętajmy o nieobecności Mane). W przypadku takich wyborów nasz budżet będzie mocno naciągnięty i uzupełnienia składu muszą być tańsze. Do wysokiej formy wrócił Mirallas który był głównym architektem niespodziewanego zwycięstwa z City, jego cena jest mocno okazyjna. WBA w następnych kolejkach ma naprawdę łatwy terminarz, do łask na pewno powróci Philips- objawienie tego sezonu. Pod nieobecność Payeta odpowiedzialność za grę WHU przejęli Antonio i Lanzini i idzie im całkiem nieźle, w ten weekend czeka ich kolejny sprawdzian i to oni będą faworytami w meczu z Middlesborough. Naprawdę tanie i oryginalne opcję to Davies(Everton), Feghouli(WHU) a także Stanislas(Bournemouth)
Napastnicy
Znów wszyscy będą chcieli postawić na zawodników Arsenalu czy Chelsea i nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli tylko pozwoli nam budżet to właśnie Giroud czy Costa znajdą się w naszych 11stkach. Nie można też zapomnieć o Ibrahimovicu a także Aguero który lepiej odnajduję się w cięzkich spotkaniach i prędzej czy później wróci w wielkim stylu. Czas na tańsze opcję. Tak jak przewidzieliśmy Caroll strzelił bramkę, ale nie przypuszczałem że zrobi to w takim stylu, na pewno doda mu to pewności siebie. Kolejny kandydat to Rondon, nawet nie uzasadniam tego wyboru, ale w następnych kilku kolejkach będzie o nim głośno.
Kapitan
Jeśli wasza platforma DFS pozwala na wybór kapitana na pewno będzie to zawodnik Chelsea lub Arsenalu. Musicie kierować się intuicją bo po analizie wszystkie opcję są równie świetne. Nie zapominajmy o jednym panu, Zlatan Ibrahimović jest zawsze kandydatem na gracza kolejki.

Dodaj komentarz