25 kolejka premier league – analiza dfs

Przed nami 25 kolejka Premier League. Czas na kolejne decyzje i skompletowanie składu na tą serię rozgrywek Daily Fantasy Sports. Będzie to niezwykle ciekawa kolejka i na pewno znajdziemy interesujące nas mecze. Wspólnie przeanalizujemy terminarz i wybierzemy najlepszych kandydatów na poszczególne pozycje. Oto nasze propozycje.
Bramkarz
Mecze otwarcia bywają pechowe, ale w tym przypadku właśnie to spotkanie na papierze wypada najkorzystniej. Arsenal musi przerwać fatalną serię, z drugiej strony Hull które nie przegrało ostatnich dwóch ciężkich spotkań. Czy Watford utrzyma zwycięską serię? Old Traford to ciężki stadion i United jest zdecydowanym faworytem. De Gea i Cech to idealni kandydaci, ale cena i przeczucie mówią coś innego. O przełamanie fatalnej serii zagra Stoke – własny stadion powinien pomóc i to oni są naszym faworytem. Mimo porażek tracą bardzo mało bramek, możemy skorzystać z promocyjnej ceny Granta, który zastępuje Butlanda. Ostatnie 3 sobotnie mecze nie zapowiadają czystych kont i lepiej je odpuścić. Bardzo łatwe mecze, jednak na wyjeździe zagra City i Chelsea.
Obrońcy
Kontuzji doznał Wilson co tylko pogarsza sytuacje Bournemouth, City jest w gazie i ten mecz wydaje się dla nich spacerkiem. Ciekawa wydaje się kandydatura Zabalety. Jeśli szukamy najtańszego możliwego uzupełnienia linii obrony moje propozycje to Yoshida/Holgate/Collins – najtańsza cena z możliwych i czyste konto przy odrobinie szczęścia. Jak co kolejkę zawodnicy pokroju Alonso, Bellerina czy Smallinga to świetni kandydaci i jeśli tylko pozwoli nam budżet stawiajmy na nich. Z powodu kontuzji nie wystąpi Rose co oznacza pewne miejsce dla Daviesa. Pozwoli nam to zaoszczędzić nieco pieniędzy. Pod znakiem zapytania stoi także występ Bellerina co oznacza ponowną szansę dla Gabriela. Do składu Manchesteru United wraca Jones.
Pomocnicy
Patriotyzm nie jest tym czym powinniśmy się kierować przy budowaniu składu. Uważamy, że czas Grosika jeszcze nadejdzie. Cena jednak może skusić i będzie on świetnym uzupełnieniem naszego składu. Mkhytaryian pokazuje ostatnio na co go stać, jest w gazie i ma stosunkowo łatwe spotkanie. Standardowe kandydatury to Hazard i Sanchez. Zmieszczenie ich w naszym składzie daily fantasy sports będzie graniczyć jednak z cudem. Poprzednia kolejka to wiele zaskoczeń, masę punktów zdobyli Obiang, McCarthy, Ndong czy Morrison. Co ich łączy? Stosunkowo łatwe mecze w tej kolejce i śmieszna cena. Do świetnej formy powrócił Fabregas, a jego cena jak na zawodnika Chelsea jest niska. Maleje zainteresowanie Eriksenem i Aliim z powodu ciężkiego meczu. W tej kolejce staną naprzeciw Mane i Coutinho.
Napastnicy
Show Lukaku nie mogło się obejść bez echa. Jednak teraz przeciwnik będzie o wiele bardziej wymagający. Ekipa Boro słynie z solidnej obrony, w dodatku to mecz wyjazdowy. Terminarz plus forma to coś co w tej kolejce ma Ibra, Costa i Giroud.
Jeśli zawodnik był w stanie posadzić na ławce samego Aguero coś musi być na rzeczy., mowa o Gabrielu Jesusie, którego transfer na razie okazuje się strzałem w dziesiątkę. Następny przeciwnik – tragiczne ostatnio Bournemouth. Zimowe okienko przyniosło ciekawe transfery napastników. Oto dwójka kandydatów na trzeciego napastnika do naszego zespołu dfs – Niang (Watford) i Gabbiadini (Southampton). W wysokiej formie jest także Defoe czy Gray.
Kapitan:
Jeśli Wasza platforma DFS pozwala na wybór kapitana to kolejka 25 jest okazją na bardziej odważne wybory. Nasze propozycje to Mkhytarian lub Gabriel Jesus.

Dodaj komentarz