28 kolejka premier league – analiza dfs

W 28 kolejce zamiast z kłopotem bogactwa wyborów będziemy zmagać się z problemem skompletowania turniejowej 11stki. W ten weekend rozegrane zostaną tylko 4 mecze, co oznacza, że do naszej dyspozycji mamy tylko zawodników 8 drużyn. Skompletowanie składu w daily fantay sports będzie jeszcze większym kłopotem, a nasze wybory muszą być przemyślane. Możemy skorzystać z piłkarzy następujących drużyn: Liverpool, Burlney, Hull Swensea, Everton, WBA, Bournemouth oraz West Ham. Przed analizą możliwości zapoznaj się z regulaminem swojej platformy DFS i sprawdź ilu zawodników tej samej drużyny możesz maksymalnie wystawić.

 

Bramkarz:

Najłatwiejszy mecz w tej kolejce zagra Liverpool i to właśnie zawodnicy tej drużyny będą najbardziej rozchwytywani w drużynach Daily Fantasy Sports. Warto w tej kolejce postawić na Polaka Artura Boruca – dobrze pamiętamy w jakim stylu tydzień temu zatrzymał United. Mecz u siebie, dobra dyspozycja oraz rywal w lekkim kryzysie. Drugim pewniakiem do czystego konta wydaje się Everton. Zdecydowanie odradzam mecz Hull ze Swensea, bo wydaje się bardzo nieprzewidywalny i według mnie obie drużyny zdobędą bramki.

Obrońcy:

Wracając do meczu Hull ze Swensea – tu poszukajmy tanich bocznych obrońców będących uzupełnieniem naszych drużyn. Przedstawicielem Hull będzie Robertson, a Swensea Amat. Jeśli chodzi o Everton mimo wysokiej ceny zdecydujmy się na Bainesa, który jest etatowym wykonawcą stałych fragmentów gry. Kolejnym stałym bywalcem składów będzie Brunt z powodu swojego ustawienia na boisku. Wpisany jako obrońca w ostatnim czasie występuje na skrzydle co zwiększa jego szanse na punkty. Logiczna wydaję się obecność jednego z obrońców The Reds- najtańszy z nich to Klavan. Jeśli chodzi o ostatni mecz najrozsądniejsza wydaję się kandydatura Byrama z WHU.

Pomocnicy

Ilu z Liverpoolu? To najważniejsze pytanie tej kolejki na które nie odpowiem. Pomocnicy The Reds grają w kratkę i genialne występy pojawiają się u nich na zmianę. Nie wiadomo który tym razem odpali i musicie zdać się na intuicję. W przypadku drugiej drużyny z Liverpoolu najbezpieczniej będzie postawić na Barkleya, a opcją dla bardziej odważnych będzie Mirallas.

Moim kandydatem na tą kolejkę jest King z Bournemouth – świetna forma i bardzo wysokie ustawienie na boisku. Dylematem może być także pomocnik z WBA – do wyboru Morisson, Philips i Chadli. Najrozsądniej wygląda ostatni z nich. Kolejnym pewniakiem jest Sigurdsoon- najjaśniejsza postać Swensea, Islandczyk regularnie zdobywa punkty. Z pomocników Hull najciekawiej wygląda Grosicki a z WHU Antonio. Budżetowe opcje to Fer (Swensea) oraz McCarthy (Everton)

 

Napastnicy

W tej kolejce najlepsi strzelcy za wyjątkiem Lukaku odpoczywają. Miejsce dla Belga wydaje się naturalne, pytanie kto mu będzie towarzyszył. Liverpool i Bournemouth gra bez napastnika, a Burlney wydaję się na straconej pozycji w starciu z The Reds. Mimo genialnej formy Graya może być ciężko. Rondon ma fatalne statystyki i bardzo długo nie strzelił bramki- może czas na przełamanie. Zostaje nam Caroll, Llorente i któryś z napastników Hull. Caroll w tym sezonie jest cieniem samego siebie. Llorente wydaję się idealną kandydaturą na tą kolejkę i to on powinien znaleźć się w naszej drużynie obok Lukaku. Ostatni dylemat NIasse czy Hernandez. Dla mnie ten drugi

Kapitan:

Wybór wyjątkowo ograniczony – Mane lub Lukaku to najrozsądniejsze opcje.

Dodaj komentarz