32 kolejka premier league – analiza dfs

Klasycznie czas na kolejny weekend z angielską piłką. Kolejny weekend i kolejne ciekawe spotkania. Zapraszamy do naszej analizy pod kątem zmagań Daily Fantasy Sports. Który zawodnik w tej kolejce zabłyśnie formą i zdobędzie dla nas dużo puntów? Postaramy się przeanalizować te wybory poniżej.

Bramkarz:

Jego wybór to zawsze trochu loteria i nie zawsze pomogą tu nasze wnikliwe analizy. Jednak w tej kolejce już na pierwszy rzut oka widać parę pewniaków. Tottenham, Manchester City u siebie oraz Chelsea, Arsenal, United oraz Liverpool na wyjeździe. Każda z tych drużyn ma przeciwnika miernego poziomu i jeśli nic się nie wydarzy wygrają swoje mecze. Najbardziej korzystne wydają się mecze u siebie i kandydatura Bravo i Llorisa. Szukając oszczędności zastanówmy się nad Valdesem, który u siebie zagra z Burlney oraz Adrianem, który również u siebie zagra ze Swensea.

Obrońca:

Jak zawsze analogiczna sytuacja. W tej kolejce warto zainwestować więcej pieniędzy w obrońców klasy premium i zagrać trójką obrońców czołowych drużyn. Postawmy na najbardziej ofensywnych czyli Walkera, Azpilicuete, Valencie czy Sagnie. Mecze tych drużyn przynajmniej częściowo skończą się wysokimi wynikami i asystami bocznych obrońców. Jeśli koniecznie chcecie zaoszczędzić swój budżet w DFS są też tańsi kandydaci z ciekawymi meczami. Nyom z WBA podejmie u siebie Southampton, a Baragan z Boro również u siebie zagra z Burlney. Będą to świetne uzupełnienia naszych składów.

Pomocnicy:

Hazard w formie i przeciętny przeciwnik. Belg pokazał że jest groźny w każdym spotkaniu i musimy go mieć w swoim składzie. Obowiązkowo powinno znaleźć się miejsce dla pomocnika Spurs i Liverpoolu. Zagadką będzie wytypowanie tego, który akurat pokaże świetną dyspozycje w tej kolejce. Jeśli chodzi o City coraz bardziej rozkręca się Sane, a jego cena jest korzystna. Nie należy też lekceważyć Sancheza mimo zniżki formy i Mahreza mimo cięższego meczu. Szukając uzupełnień składu spójrzmy na Feugholiego (WHU), Morrisona (WBA) czy Traore z Middlesborogh.

Napastnicy:

Tylko 3 sloty i wielu kandydatów. Na pewno będą to Ibra i Costa. Warto postawić na Aguero i Giroud, którzy mam przeczucie wrócą do formy na koniec sezonu. Lukaku wraca na własny stadion, a tam zawsze jest groźny. Nie można zapominać o tańszych napastnikach typu Negredo. W dobrej dyspozycji jest Hernandez, Denney czy Vardy i mimo cięższych spotkań również będą groźni.

Kapitan:

Jeśli nasza platforma Daily Fantasy Sports pozwala na wybór kapitana czas rozważyć kilka kandydatur. Najodpowiedniejszymi kandydatami wydają się być Hazard i Ibra.

Dodaj komentarz