34 kolejka premier league – analiza dfs

Przed nami 34 kolejka Premier League. W ten weekend do dyspozycji mamy tylko 6 meczów Zapraszam do analizy w której zastanowimy się na których zawodników warto postawić pod kątem rywalizacji Daily Fantasy Sports.

Bramkarz:

Do dyspozycji mamy 6 spotkań. Tak się składa, że nie będą to same drużyny z topu tabeli. Na papierze korzystne wydaje się spotkanie Liverpoolu- mecz u siebie z Crystal, ale musimy wziąć pod uwagę niepewną formę The Reds. Manchester United zagra na wyjeździe z Burlney. Co do tego spotkania mam duże wątpliwości. Po jednej stronie medalu jest wysoka forma Czerownych Diabłów i słaba skuteczność Burlney, a po drugiej wysoka cena De Gei i atut własnego boiska. Mecz Bournemouth – Middlesbrough nie zapowiada wielu bramek i emocji. Z powodzeniem możemy postawić na bramkarzy obu ekip. Weźmy też pod uwagę kandydaturę Fabianskiego ze Swensea.

Obrońcy:

Budowanie linii defensywy zacznijmy od zawodnika Liverpoolu, rozsądny będzie wybór tego najtańszego czyli Moreno lub Lovrena. Z United najlepsza opcja to Valencia, nie warto kombinować w tym przypadku. Reszta defensorów na tą kolejkę to kwestia do przemyślenia. Warto skorzystać na absencjach w składzie Evertonu i pierwszym składzie młodego i taniego Holgate’a. Reszta meczy może przynieść zaskakujące rozwiązania. Warto postawić na obrońców grających ofensywnie czyli Pietersa (Stoke), Robertsona (Hull) lub Amata (Swensea). Ceny tych zawodników nie są wygórowane.

Pomocnicy:

Odwieczna zagadka – który z pomocników Liverpoolu zapunktuje tym razem. Po ostatnim świetnym meczu Firminio czas na Coutinho lub Mane. Sezon życia rozgrywa Herrera, a cena jak na zawodnika Manchesteru United nie jest wysoka. Z tonu spuścił nieco Siggurdson, ale jeśli ma znów pokazać na co go stać to kiedy jak nie w meczu u siebie ze Stoke. Kolejne odkrycie tego sezonu czyli King – także ostatnio zanotował obniżkę formy ale zagra teraz korzystne spotkanie. Ciekawa i tania opcja to też Feugholi (WHU) a także Grosicki (Hull).

Napastnicy:

Na fali jest Rashford. Wygląda na to, że dostanie szansę od pierwszej minuty i qarto postawić na niego kierując się jego formą i niską ceną. Biorąc pod uwagę mało potencjalnych kandydatów mimo ciężkiego wyjazdu pewniakiem jest Lukaku. Warto odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie o dobrych występach na początku sezonu Negredo i Llorente. W przypadku tej okrojonej kolejki wydają się rozsądnymi opcjami.

Kapitan:
Jeśli wasza platforma DFS pozwala na wybór kapitana warto się zastanowić pomiędzy Siggurdsonem i Coutinho. Jeden i drugi rozegra łatwe spotkanie u siebie i mimo, że ostatnio nie błyszczeli formą wydaję się, że przypomną o sobie w wielkim stylu

Dodaj komentarz