35 kolejka premier league – analiza dfs

Rozgrywki Premier League wchodzą w decydującą fazę. Do końca zostały 4 kolejki i wiele zostało jeszcze do rozstrzygnięcia. Zastanowimy się jakie wybory w 35 kolejce będą najlepsze pod kątem rozgrywek Daily Fantasy Sports. Którzy zawodnicy pomogą nam odnieść sukces i zdobędą w najbliższy weekend dużo punktów? Zapraszam do analizy.

Bramkarz:

Na papierze najkorzystniej wygląda spotkanie Czerwonych Diabłów i kandydatura De Gei. Pamiętajmy jednak, że grali oni mecz w środku tygodnia i mogą być zmęczeni. Mimo wyjazdów bez większych problemów poradzić sobie powinien Liverpool i Manchester City. Mocno prawdopodobne czyste konto Mignolet i Bravo. Jeśli chcemy jednak troszkę przyoszczędzić na bramkarzu rozważmy inne opcje. W wysokiej formie jest Crystal które zagra u siebie z fatalnym na wyjazdach Burlney. Foster- okazja w dobrej cenie. Na wyjazdach słabo radzi sobie Bournemouth i Sunderland, który świetnie gra końcówki sezonu na pewno nie odpuści.

Obrońcy:

Jak zawsze celujemy w obrońców mających ciąg na bramkę rywala. Opcjami premium na tą kolejkę będzie Valencia, Clyne czy Sagna. Jednak w tej kolejce mamy wiele ciekawych opcji z niższej punkty cenowej. Bertnard z Southampton ma na swoim koncie już 5 asyst i wszystkie zaliczył grając u siebie. Tym razem podejmie przeciętne na wyjazdach Hull. Warto postawić także na obrońców Sunderlandu oraz Stoke. Kusi bardzo korzystna cena na przykład Kone (Sunderland) i Pietersa (Stoke).

Pomocnicy:

Trzech najlepszych pomocników ligi zagra wyjątkowo ciężkie spotkania. Mowa o Hazardzie, Sanchezie i Allim. Wiemy jednak, że zawodników tej klasy terminarz nie interesuje. Tu warto się kierować przeczuciem stawiając na jednego z nich. Do bardzo wysokiej formy powrócił Martial który korzysta na nieobecności Ibrahimovicia. Ma świetny okres i końcówka sezonu będzie należała do niego. W tej kolejce warto nawet podwoić pomoc Crystal. Najbardziej odpowiedni kandydaci? Zaha i Townsend. Przynajmniej jedno miejsce zarezerwujmy dla pomocnika The Reds. Specjalnie nie mówię dla którego bo ciężko stwierdzić który jest w najlepszej formie. Teraz propozycje kilku tańszych uzupełnień składu: Redmond (Stoke), Januzaj (Sunderland) oraz Allen (Stoke)

Napastnicy:

Cieżkie mecze Costy, Lukaku i Kane’a oraz nieobecność Ibrahimovicia każą nam poszukać innych opcji na tą kolejkę. Warto skorzystać na pewnym placu gry Rashforda oraz wracającym do formy Rooneyu. Fantastyczna forma i mecz najłatwiejszy z możliwych przemawiają za Benteke, must-have na tą kolejkę. Zawsze groźny jest Defoe, szczególnie pod koniec sezonu. Łatwe spotkanie rozegra także Gabbaldini oraz Crouch.

Kapitan:

Martial lub Benteke. Obie opcje mocno ryzykowne, ale próżno szukać w tej kolejce dominatorów z łatwymi meczami. W tej kolejce z kapitanem trzeba zaryzykować.

Dodaj komentarz