26 kolejka premier league – analiza dfs

Kolejka 26 będzie jeszcze ciekawsza ze względu na mniejszą ilość spotkań. Drużyny, które nie zagrają to czołowe ekipy Premier League: Manchester City, Manchester United, Southampton oraz Arsenal. Sprawia to, że skompletowanie składu w Daily Fantasy Sports będzie jeszcze większym wyzwaniem. Na nieobecności wyżej wymienionych drużyn na pewno skorzystamy, gdy będą one rozgrywać podwójną kolejkę.

 

Bramkarz

Na papierze jak zawsze mamy kilka łatwych spotkań. Everton podejmie u siebie Sunderland, który mimo ostatniej zwyżki formy nadal pozostaje Sunderlandem. Robles jest stosunkowo tanią opcją. Dwie opcje premium czyli Courtois oraz Lloris. Dwa łatwe spotkania u siebie kolejno ze Swensea oraz Stoke. Jeśli pozwoli nam budżet to nie kombinujmy i postawmy na jednego z nich. Hipsterskim wyborem będzie bramkarz Hull lub WBA. Łatwe spotkania u siebie i korzystna cena, szczególnie tego pierwszego.

 

Obrońcy

Kontuzję w ekipie Spurs nadal leczy Rose co oznacza kolejną szansę dla tańszego Daviesa. Wybór obrońcy Chelsea w tej kolejce to podstawa i dobrą opcją może być podwojenie defensywy ekipy The Blues. Szukanie oszczędności to zawsze wybór zawodników najsłabszych drużyn. W tej kolejce uzupełnienie składu bocznym obrońcą Hull wydaje się rozsądną opcją. Jak zawsze warto stawiać na bardzo ofensywnie grających obrońców. W przypadku defensorów premium będą to Alonso i Walker. Ich tańszymi odpowiednikami na tą kolejkę będą Nyom, a także Van Aanholt. Warto przyjrzeć się także świetnie dysponowanemu Colemanowi i Bainsowi, który wykonuje karne.

 

Pomocnicy

Zacznę od dużych nazwisk. Hazard, Alli i Barkley. Tak jak wspominałem ta kolejka będzie należeć do ich drużyn. Każdy z nich jest motorem napędowym swojego teamu i najważniejszym w linii pomocy. Szukając różnic możemy postawić na Pedro, Sona czy taniego McCarthyego. Powoli rozkręca się kolejny Polak w Premier League, Kamil Grosicki. Mecz u siebie z beniaminkiem to okazja na udowodnienie swojej wartości. Liverpool podejmie Leicester które jest w ogromnym kryzysie. Problemem jak zawsze jest wybór pomocnika The Reds. Wydaję się, że nadchodzi kolej Firminio. Gra na 9tce i oddaje najwięcej strzałów. Pora zmierzyć się z największym problemem DFS czyli budżetem. Uzupełnieniem składu w tej kolejce mogą być: Zaha, Feugholi, Philips czy Snodgrass. Każde nazwisko które się tu pojawiło będzie dla nas dobrym wyborem w rywalizacji Daily Fantasy Sports.

Napastnicy

Costa nie strzelił od trzech spotkań. Nadszedł czas na przełamanie i jestem pewien, że nastąpi to już w ten weekend. Nie posiadanie w składzie Lukaku i Kane przysporzy nas o duży ból głowy podczas oglądania spotkań ich drużyn. Każdy z nich ma łatwy mecz i możliwe, że nie poprzestanie na jednej bramce w ten weekend. Cała trójka jest opcją premium, która mocno nadwyręży nasz budżet. Z kogo więc zrezygnować? Tańszym zamiennikiem może być Rondon czy Benteke. Bardziej odważnym, a zarazem tańszym wyborem będzie Hernandez z Hull, a także nowy nabytek Watfordu – Niang.

Kapitan

Jeśli gracie na platformie daily fantasy sports, która oferuje możliwość wyboru kapitana sugerujemy jednego z dwójki napastników: Kane lub Lukaku.

Dodaj komentarz