Platformy Daily Fantasy Sports

Daily Fantasy Sports zdobywa coraz większą popularność w Polsce i Europie. Na rynku istnieje kilka platform DFS które oferują rozgrywki dla graczy z naszego kontynentu. Aktualnie gracze z Polski mogą grać na kilku platformach, jednak prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się ich więcej. Należy pamiętać, że przed wyborem platformy DFS warto zastanowić się jaki rodzaj gier chcemy grać (np. Prmier League czy NBA), a następnie sprawdzić czy dany operator oferuje daną rozgrywkę. Warto również zwrócić uwagę czy dana platforma oferuje darmowe turnieje czyli tak zwane freerolle, dzięki czemu możemy brać udział w danych rozgrywkach bez konieczności robienia depozytu.

Specjalnie dla was zebraliśmy platformy DFS, które są dostępne dla graczy z Polski i Unii Europejskiej.

Platformy DFS dla Polaków

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
200% do 500€ Review Visit
Freeroll £100 Review Visit
Ekstraklasa Review Visit
100% up to £400 Review Visit
Brak Review Visit
Brak Review Visit
Freeroll 100£ Review Visit

Jak wybrać platformę Daily Fantasy Sports.

Rynek Daily Fantasy Sports rozwija się coraz szybciej. Pojawiają się nowe strony oferujące możliwość grania w DFS. Strony te różnią się pod wieloma względami. Każda platforma Daily Fantasy Sports oferuje inne sporty, inne ligi, ma inne promocje, inne rodzaje turniejów i wiele innych. Poniżej przedstawiamy na co warto zwrócić uwagę przy wyborze platformy DFS.

  • Sport i liga

Daily Fantasy Sports oferuje wiele sportów w które możemy grać. Do wyboru mamy piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie, MMA, krykiet czy nawet golf. Jak widać każdy powinien znaleźć coś dla siebie, nawet pasjonaci mniej popularnych dyscyplin sportowych. Jednak to nie wszystko, gdy już wiemy jaki sport nas interesuje, musimy określić jeszcze ligę w którą chcemy rywalizować. Jeśli interesuje nas angielska Premier League prawdopodobnie będziemy mogli grać na każdej platformie, jednak jeśli interesują nas mniej popularne ligi jak turecka Super Liga czy sporty jak MMA to wtedy będziemy musieli przejrzeć ofertę każdej platformy i zobaczyć czy mają ofertę, która nas interesuje.

  • Promocje DFS

Serwisy DFS oferują wiele różnego rodzaju promocji dla graczy, szczególnie dla nowych użytkowników. Promocje te zmieniają się bardzo często, dlatego przed rejestracją warto wejść na stronę każdego brokera i zobaczyć czy nie ma promocji, która nam odpowiada.
Dla osób, którzy nie mogą sobie pozwolić na złożenie depozytu polecamy poszukać platformy DFS, która oferuje niewielki darmowy kapitał (zazwyczaj jest to kilka €) tylko za samą rejestrację. Jeśli nie w danym momencie nie będzie takiej oferty to nic straconego. W takim przypadku proponujemy znaleźć platformę DFS, która ma w swojej ofercie darmowe turnieje (freerolle), w których udział jest bezpłatny, a można w nich wygrać prawdziwe pieniądze.
Dla osób, którzy już dysponują kapitałem i nie mogą zdecydować się gdzie wpłacić swoje pieniądze proponujemy poszukać platformy, która oferuje najlepszy bonus od depozytu.

  • Depozyty i wypłaty

Platformy DFS oferują wiele metod składania depozytów i robienia wypłat. Mamy do wyboru przelew bankowy, karty kredowe, portfele internetowe jak Skrill czy Neteller i wiele innych. Przed wyborem platformy warto spojrzeć na ten aspekt i zobaczyć czy platforma na której chcemy zagrać daje nam możliwość złożenia depozytu wybraną przez nas metodą.

  • Rodzaje turniejów

Przed wyborem platformy warto spojrzeć na listę oferowanych turniejów DFS. Dla jednych interesujące będą turnieje head up, gdzie mierzymy się z jednym przeciwnikiem, a dla innych duże turnieje wieloosobowe.