Starsfight i Daily Fantasy Sports Ekstraklasa

daily-fantasy-sports-ekstraklasaMimo całkiem rozbudowanej oferty gier daily fantasy sports w Europie, polscy gracze mogli do tej pory rywalizować tylko w ligi zagraniczne takie jak Premier League, Bundesliga czy La Liga. Patrząc na popularność Fantasy Liga czy Ustaw Ligę dużo graczy z pewnością oczekiwało platformy dfs oferującej polską Ekstraklasę. Na przeciw tym oczekiwaniom wyszła nowa polska platforma – StarsFight. Marka StarsFight jest własnością Cherry Lab z siedzibami w Warszawie i Jasienicy Rosielnej. Oprócz Ekstraklasy w ofercie znajdują się angielska Premier League i niemiecka Bundesliga. Na dzień dzisiejszy strona jest dostępna w dwóch językach: polskim i angielskim. Minimalny depozyt wynosi 10€, a polscy gracze mogą złożyć depozyt za pomocą PayPal, transferuj.pl  czy dotpay. Przed nami zostały tylko dwie kolejki Ekstraklasy w tym roku, więc już dziś warto się zarejestrować na Starsfight i zacząć rywalizować w Daily Fantasy Sports Ekstraklasa.

Aby zarejestrować się na platformie StarsFight i mieć możliwość rywalizacji w dfs Ekstraklasa wystarczy kliknąć poniżej:

Rejestracja Starsfight

Jeśli jesteś zainteresowany światem daily fantasy sports zapraszamy na nasze forum gdzie wspólnie wymieniamy się doświadczeniem oraz naszymi typami.

Dodaj komentarz