Turnieje Daily Fantasy Sports – 1 kolejka Premier League

Uważana za najciekawszą ligę na świecie angielska Premier League zaczyna nowy sezonu. W związku z tym redakcja draftday.pl zrobiła krótki przegląd najlepszych turniejów daily fantasy sports na pierwsza kolejkę.

FanTeam

Spośród turniejów oferowanych na tej platformie najciekawiej wygląda turniej z wpisowym 11€ i pula gwarantowaną aż 3000€. Niestety Fanteam nie oferuje dla swoich graczy żadnych darmowych turniejów na pierwsza kolejkę.

Fanaments

Na platformie Fanaments najciekawiej wyglądającym turniejem płatnym wydaje się być turniej z wpisowym 11€ i pulą gwarantowaną 800€. Oprócz tego ciekawą opcją szczególnie dla graczy początkujących, którzy dopiero nabierają doświadczenia są turnieje z bardzo niskim zaczynające się już od 0,1€. Dla graczy którzy nie chcą ryzykować swojego kapitału Fantaments organizuje jeden darmowy turniej w którym pula wynosi T10€.

Fantasybet

Najciekawiej zapowiadającym się turniejem na platformie Fantasybet jest The Grand Opening z wpisowym 11L i pulą gwarantowaną 1000L. Platforma oferuje również kilka darmowych turniejów (freerolli) z małymi pulami gwarantowanymi.

Dodaj komentarz